• some image Radio SK

 • some image Jerry's Tales

 • some image Kombinat Podcastowy

 • some image Karpiowy Podcast

6/06/2015

Nawiedzony Podcast #32 Dzieci (2008)


W miniony poniedziałek wszyscy świętowaliśmy Dzień Dziecka, więc dziś - w trzydziestym drugim Nawiedzonym Podcaście - skupimy się właśnie na brzdącach. Szymas postanowił odświeżyć sobie i przy okazji omówić brytyjski horror The Children (2008), w związku z czym posłuchacie dziś o malowniczych lokacjach, żądnych krwi pociechach i zbuntowanej nastce w dziurawych pończochach. Zapraszamy do odsłuchu!

8 komentarzy:

 1. TŻeba było zrecenować francuski "ELS" :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Za rok się zrecenzuje :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Juz przesluchalem. Ja nie mowilem o tym filimie bo go nie oglądałem, ale moglo ci sie skojarzyć bo podobny jest wlasnie ten francuski ELS czy ONI jakoś tak, bardzo prosty i dosyc dobry film wlasnie o mordujacych dzieciach. No i widzę POWAŻNE BRAKI PANIE KOCHANY ;) Zawsze jak się mówi o dieciach i horrorze to trzeba powiedzieć o VILLAGE OF THE DAMNED z lat 60 i sequelu chyba CHILDREN OF THE DAMNED potem remejk Wesa Cravena.

  sorry

  http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449

  "iLs"

  OdpowiedzUsuń
 4. A to nie jest tak ze jak mowimy komus ze ELS jest o dzieciach to powaznie spoilerujemy mu bardzo mocna kocowke filmu? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cholera, to jest ILS, a nie ELS :P Dlatego nie mogłem znaleźć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówi się też o Damienie z Omena, Eli i Oskarze z obu Let me in, dziecku z Szóstego zmysłu, Samarze z Ringu, Dzieciach kukurydzy i Regan z Egzorcysty i wielu wielu innych :P Kochany Żarłok musi powtóŻyć materiał :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 4 lata francuskiego w podstawowce nie poszlo na marne :) jakby co to jest tez remake. Bez szalu z tego co pamietam.

  OdpowiedzUsuń