6/27/2026

Nawiedzony Podcast #609 Nawiedzone Q&A cz. 1

W sześćset dziewiątym tygodniu nadawania Szymas znajduje się pod gradobiciem pytań. Jak do tego doszło, że po dziewięciu latach wraca Nawiedzone Q&A? Czy posiadam jakieś cenne nabytki w mojej popkulturowej kolekcji? Jak wspominam pracę nad finałowymi odcinkami Akt Grozy? Czy umiem jeździć na deskorolce? Kiedy cykl „Rook” powróci do Nekro? Czy w Aleksandrowie Łódzkim jest kino? Dlaczego nie oglądam „Stamtąd”? Które książki zdarzyło mi się czytać kilkukrotnie? Czy jadam pizzę na słodko? Dlaczego mam traumę po ananasie zapiekanym w serze? Ile tomów „Nekroskopa” i „Zmierzchu” zdołałem przeczytać? Czy jest szansa na video-wycieczki z kamerą wśród kartonów? Jak przez pomyłkę nabyłem kawę bezkofeinową? Czym są produkty „o smaku patyka”? Odpowiedzi poznacie już za chwilę. Tylko w Nawiedzonym Podcaście!

Plik mp3 do pobrania (1 godz 02 min 11 sek)

PYTANIA:
lordp na YT:
1. Czy posiadasz jakieś swoje ulubione wydanie kolekcjonerskie (obojętnie czy książki, komiksu, gry czy filmu)?
2. Czy jest jakaś kolekcjonerka o której marzysz (czasami jakieś wydania są np. już niedostępne albo mają cenę z kosmosu)?

Szymon na IG:
1. Jeśli można tutaj zadawać pytania, to powiedz mi Szymas co dalej z cyklem Rook? 🤩🤣 Czy i kiedy będą omawiane kolejne tomy? Dzięki Wam dałem się skusić i jestem już po czterech tomach tego "arcydzieła". Może nie jest to dobre, ale bawię się jak prosię. Pozdrawiam po sąsiedzku z Aleksandrowa!
Ps. Polecam wpaść do nas do kina na jakiś ciekawy seans. Tak mamy kino 😎🤣

Małgorzata na IG:
1. Domyślam się, że oglądacie serial "From". Co sądzicie o ostatnim sezonie? Oglądacie co poniedziałek, czy raczej czekacie na wszystkie odcinki? I czy domyślacie się, o co tam w ogóle chodzi? 🤣
2. Gdzie jest to "Stamtąd"?
3. Którą książkę Stephena Kinga przeczytałeś najwięcej razy i co to była za powieść?
4. Kluczowe pytanie – czy lubisz pizzę z ananasem? 🤣🤣 (Daj znać czy doszły pytania 😉)
5. Dobra ostatnie pytanie: "Neskroskop", seria książek Briana Lumleya – warto się z nią zapoznać? Było czytane?

Bogusia na FB:
1. Kiedy drugi tom Zmierzchu???
2. Co z Nawiedzonym video? Czy pomysł całkowicie umarł? Bo czekamy na tournée po kartonach ❤️

Łukasz na FB:
1. Kawa czy herbata? Z cukrem czy z bzem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz